Moderní a bezpečný cyklo-přívěs
Náš nový moderní  cyklo-přívěs Vám zaručuje šetrnou a bezpečnou přepravu kol. Kola jsou upevněna do rámu a jsou přepravována ve stojící poloze. Při převozu se kola sebe nedotýkají, každé je upevněno zvlášť, což zaručuje šetrnou přepravu i na větší vzdálenosti. Skříňová pevná konstrukce zaručuje bezpečnost před poškozením. Nájezdová rampa umožňuje rychlé naložení a vyložení kol. Přívěs patří k jedním z nejmodernějších, který se dnes na trhu nabízí.

Odjezdová místa na dovolenou nebo na výlet, svoz a rozvoz kol
Nástupní místa jsou vždy vypsána u jednotlivých zájezdů/ výletů. K odjezdu na výlet/ zájezd jezděte vždy min. 30 min. před odjezdem, aby se bez časových ztrát zvládla naložit všechna kola. Kola můžete přivést vlastním autem s držákem na kola a auta zaparkovat na našem oploceném firemním parkovišti nebo na vybraných místech. Pokud nemáte kola jak přepravit, můžete si je nechat po dohodě za poplatek přepravit našim malým cyklo-přívěsem. Po domluvě  i den předem. Kola přepravujeme rovněž od vlakových nádraží Hodonín, Bzenec Přívoz, Veselí nad Moravou. Kola, která si vypůjčíte v naší půjčovně doporučujeme předem vyzkoušet,  tak aby Vám seděla velikost, výška sedla a výška nástupu na kolo. Na základě informací Vaší výšky a váhy Vám kolo pomůžeme vybrat a připravit. Tabulku velikostí kol najdete rovněž na našich stránkách.

Jednotlivé etapy jsou vždy pečlivě zorganizované a naplánované
Při organizování zájezdů a pobytů se můžete spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu. Spolupracujeme s vybranými poskytovateli služeb a dopravními společnostmi.  Etapy se snažíme plánovat tak, aby jste zažili autentickou atmosféru jednotlivých lokalit a historických měst. Na kole navštívíme atraktivní místa s pestrou krajinou, zažijeme pohostinnost a zvyky různých regionů a zároveň uděláme něco pro naše zdraví. Všechny naše cyklovýlety jsou pečlivě naplánovány a provádí je naši zkušení nebo místní cyklo-průvodci. Etapy se snažíme plánovat převážně na vyasfaltovaných nebo zpevněných cyklostezkách a co nejméně po hlavních silnicích.

 

 

Jízda ve skupině s průvodcem nebo samostatně s navigací
Jízda na kole ve skupině s průvodcem Vám zaručuje bezproblémový průběh etapy. Nemusíte se „o nic starat“ a spoléhat se na navigaci. U našich zájezdů/ výletů jsou zkušení a proškolení cyklo-průvodci, kteří Vám i fundovaně podají výklad k jednotlivým památkám nebo zajímavým místům. Rovněž Vám mohou poradit a pomoct při nějaké technické závadě nebo defektu. Neradi přizpůsobujete Vaše tempo skupině a chtěli by jste raději jezdit samostatně a tak si určovat  vlastní tempo?  Žádný problém. Jednotlivé etapy Vám můžeme nahrát do Vaší navigace nebo mobilu. Prosím tuto informaci sdělte při rezervaci Vašeho zájezdu/ výletu.

Jeden na kole a druhý bez kola a přesto spolu
Jste pár nebo skupina a někdo z Vás nemůže nebo nechce jezdit na kole? Žádný problém! Některé naše cyklovýlety nabízejí možnost programu i pro ty, co nejezdí na kole a přitom se chtějí zúčastnit společného zájezdu. Ve volném čase, kdy ostatní jezdí na kole se můžete procházet zámeckým parkem, prohlížet si historická města, muzea, zámky, koupat se nebo popíjet vínko ve vinném sklepě. Tyto kombinované výlety najdete rovněž v naší nabídce nebo se informujte v CK.

Výlety pro cyklisty ze Strážnice a z blízkého okolí nebo pro ty, co přijedou na Slovácko na dovolenou
Jezdíte rádi na kole a znáte již všechna dojezdová místa v okruhu Vašeho bydliště? Začátek a konec etapy není stejný? Jak se dostat zpět domů? Zpáteční cesta vlakem může být často komplikovaná: žádný vyhovující spoj, přestupování, nedostatek volných míst pro kola, zdlouhavé nakládání a vykládaní kol. Nebo přijeli jste na dovolenou na Slovácko a chcete poznat více vzdálených míst od Vašeho hotelu/ penzionu a nejste si jisti, jestli by jste zvládli cestu tam i zpět? Vyberte si z naší nabídky jednodenních výletů na kole a rezervujte si cyklovýlet ze Strážnice (po trase nástupní místa). Nebo si můžete rezervovat výlet za vinařskou nebo kulturní akcí, projedete se na kole, dáte si víno nebo pivo a zpět domů nebo na hotel se necháte pohodlně a bezpečně převést autobusem. O Vaše kola se postará náš bezpečný, skříňový přívěs, který převeze až 44 kol. Vhodné rovněž věnovat jako dárek k narozeninám vč. možnosti zapůjčení kol z naší půjčovny www.pujcovnakolstraznice.cz. Cyklovýlety pro uzavřené skupiny a školy Vám připravíme na základě poptávky.