Moderní a bezpečný cyklo-přívěs pro 42 kol
Náš moderní  cyklo-přívěs Vám zaručuje šetrnou a bezpečnou přepravu kol. Kola jsou upevněna do rámu a jsou přepravována ve stojící poloze. Při převozu se kola sebe nedotýkají, každé je upevněno zvlášť, což zaručuje šetrnou přepravu i na větší vzdálenosti. Skříňová pevná konstrukce zaručuje bezpečnost před poškozením. Nájezdová rampa umožňuje rychlé naložení a vyložení kol. Přívěs patří k jedním z nejmodernějších, který se dnes na trhu nabízí a je vhodný zejména pro přepravu elektrokol.

Plachtový cyklopřívěs – kapacita 20 kol
Plachtový cyklopřívěs vhodný pro přepravu normálních kol, popř. elektrokol. Kola jsou zavěšena na hácích a přichycena stahovací páskou na suchý zip. Kola jsou přepravována odděleně v zavěšené poloze. Cyklopřívěs můžete rovněž využít na přepravu pro delší vzdálenost a je vhodný pro skupiny do 20 osob.

Moderní cyklopřívěs pro rychlou přepravu kol – kapacita 20 kol
Tento nový moderní cyklopřívěs disponuje velmi jednoduchým systémem pro rychlé naložení a vyložení kol a je vhodný pro přepravu všech druhů kol vč. elektrokol. Dá se rovněž využít pro jedno- nebo vícedenní výlety a pobyty.

Moderní cyklopřívěs pro krátkou přepravu kol – kapacita 10 kol
Jednoduché upevnění kol mezi polstrovanými vaky umožňuje rychlé naložení a vyložení kol. Je vhodný pro skupiny do 10 osob a můžete ho zapřáhnout i za osobní auto.