Vážení milovníci cykloturistiky a aktivní dovolené,

jízda na kole a aktivní dovolená se stala v posledních  letech velkým trendem. Kolo šetří životní prostředí, ale taky Vás udržuje v kondici. Zároveň procestujete místa, kam se normálně autem nebo jiným dopravním prostředkem nedostanete. Klademe velký důraz na dobře zorganizovaný zájezd tak, abyste si ho co nejvíce užili. Naše skupiny jsou v max. počtu 37 osob a nejezdíme přes noc! Tím docílíme vyššího komfortu při cestování autobusem a rovněž při organizaci celého zájezdu. Rezervujte si zájezd u nás, usaďte se a o vše ostatní se postaráme my.  Pro nadcházející sezónu 2024 jsme pro Vás připravili autobusové zájezdy do Rakouska, Slovinska, Itálie a Maďarska.  Další budou postupně doplňovány. Rovněž organizujeme zájezdy/ výlety pro uzavřené skupiny, školy a firmy od 15 do 40 osob. Naše CK  disponuje vozíky na přepravu kol pro 2x 20 kol, 1x 10 kol a pro 42 kol. Nabízíme rovněž možnost zapůjčení elektrokol a doplňků v naší půjčovně kol. Pokud jste v naší nabídce zájezdů nenašli Vaši oblíbenou destinaci, tak Vám rádi připravíme nabídku dle Vašich představ. Těšíme se na společné zážitky na kole.

Jednotlivé etapy jsou vždy pečlivě zorganizované a naplánované
Při organizování zájezdů a pobytů se můžete spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu. Spolupracujeme s vybranými poskytovateli služeb a dopravními společnostmi.  Etapy se snažíme plánovat tak, aby jste zažili autentickou atmosféru jednotlivých lokalit a historických měst. Na kole navštívíme atraktivní místa s pestrou krajinou, zažijeme pohostinnost a zvyky různých regionů a zároveň uděláme něco pro naše zdraví. Všechny naše cyklovýlety jsou pečlivě naplánovány a provádí je naši zkušení nebo místní cyklo-průvodci. Etapy se snažíme plánovat převážně na vyasfaltovaných nebo zpevněných cyklostezkách a co nejméně po hlavních silnicích.

Kvalita za rozumnou cenu
Dobrá kvalita poskytovaných služeb má i svou cenu. Proto jsou naše zájezdy/ výlety nabízeny ne jako „levný produkt“, ale tak, aby cena odpovídala nabízeným službám.

Různé profily tras pro všechny věkové kategorie
Každá etapa má různé výškové profily. V naší nabídce najdete charakteristiku jednotlivých etap a počet kilometrů. Etapy se mohou měnit na základě vnějších vlivů jako je např. stálý déšť, zima nebo silný vítr. Cyklovýlety jsou připraveny pro zákazníky s kondicí cykloturisty, který pravidelně jezdí na na kole, často i  50 km za den. Pokud zákazník si není jist svou kondicí nebo je začátečník, tak doporučujeme otestovat si svou kondici v jarních zkušebních jednodenních cyklovýletech. Rovněž můžete využít široké nabídky elektrokol z naší cyklo-půjčovny: www.pujcovnakolstraznice.cz. Pokud své síly přeci jen neodhadnete, nemusíte mít obavy, náš autobus je vždy nablízku. Začátečníkům a těm, co si kondičně nevěří, doporučujeme jezdit ve skupině s průvodcem.

Tréninkové jarní víkendy
Potřebujete si po zimě otestovat Vaši kondici než vyjedete na Váš první zájezd/ výlet? Nabízíme našim zákazníkům tréninkové jarní víkendy. Zarezervujte si na jaro jeden z termínů v naší nabídce a připravte se na novou sezónu. Vhodné zejména pro začátečníky a seniory.

Vlastní půjčovna elektrokol a doplňků
Zákazníkům, kteří nemají vlastní kolo nebo z nějakých důvodů si kolo nepřivezli popř. by chtěli vyzkoušet jízdu na elektrokole, tak těm nabízíme široký výběr kol, elektrokol a doplňků z naší půjčovny. Kola, která si vypůjčíte v naší půjčovně doporučujeme předem vyzkoušet  tak, aby Vám seděla velikost, výška sedla a výška nástupu na kolo. Na základě informací Vaší výšky a váhy Vám kolo pomůžeme vybrat a připravit. Tabulku velikostí kol najdete rovněž na našich webových stránkách. S výběrem Vám rádi poradíme.

Elektrokola
Výlety na kole pro všechny! Elektrokola se stávají v posledních letech nedílnou součástí cykloturistiky. Zejména seniorům nebo méně zdatným cyklistům může elektrokolo umožnit zvládat i náročnější etapy. Takoví zákazníci jsou u nás rovněž vítáni. Pro jednotlivé etapy si můžete vybrat elektrokolo z naší půjčovny, kde máme široký výběr elektrokol převážně od známého českého výrobce, firmy Crussis.cz. S ovládáním kol si nemusíte dělat starosti, rádi Vám pomůžeme. Vhodné rovněž pro ty, co plánují nákup elektrokol. Pro takové zákazníky nabízíme testovací výlety na vypůjčených elektrokolech tak, aby si je mohli vyzkoušet a následně objednat.

Moderní a bezpečný cyklo-přívěs
Náš nový moderní skříňový cyklo-přívěs Vám zaručuje šetrnou a bezpečnou přepravu kol. Kola jsou upevněna do rámu a jsou přepravována ve stojící poloze. Při převozu se kola sebe nedotýkají, každé je upevněno zvlášť, což zaručuje šetrnou přepravu i na větší vzdálenosti. Uzamykatelná skříňová konstrukce zaručuje bezpečnost před vniknutím a poškozením. Nájezdová rampa umožňuje rychlé naložení a vyložení kol. Přívěs patří k jedním z nejmodernějších, který se dnes na trhu nabízí.

Jízda ve skupině s průvodcem
Jízda na kole ve skupině s průvodcem Vám zaručuje bezproblémový průběh etapy. Nemusíte se „o nic starat“ a spoléhat se na navigaci. U našich zájezdů/ výletů jsou zkušení a proškolení cyklo-průvodci, kteří Vám i fundovaně podají výklad k jednotlivým památkám nebo zajímavým místům. Rovněž Vám mohou poradit a pomoct při nějaké technické závadě nebo defektu.

Jízda na kole s navigací
Pokud se neradi přizpůsobujete tempu ve skupině a chtěli byste jezdit raději samostatně, tak Vám zašleme informace, mapy a itinerář pro uložení do navigace nebo telefonu. Prosím tuto informaci sdělte při rezervaci Vašeho zájezdu/ výletu.

Zájezdy/ výlety pro uzavřené skupiny
Jste spolek, firma, škola, rodina nebo jen parta kamarádů a jezdíte na dovolenou raději v uzavřených skupinách? V kategorii uzavřené skupiny vyplňte formulář, uveďte termín plánovaného zájezdu/ výletu a odešlete nám Vaše přání a požadavky.  Můžete rovněž vybírat z naší nabídky a nebo Vám připravíme program na základě Vaší poptávky. Zajišťujeme programy pro skupiny od 10 – 44 osob.

Výlety pro cyklisty ze Strážnice a z blízkého okolí nebo pro ty, co přijedou na Slovácko na dovolenou
Jezdíte rádi na kole a znáte již všechna dojezdová místa v okruhu Vašeho bydliště? Začátek a konec etapy není stejný? Jak se dostat zpět domů? Zpáteční cesta vlakem může být často komplikovaná: žádný vyhovující spoj, přestupování, nedostatek volných míst pro kola, zdlouhavé nakládání a vykládaní kol. Nebo přijeli jste na dovolenou na Slovácko a chcete poznat více vzdálených míst od Vašeho hotelu/ penzionu a nejste si jisti, jestli by jste zvládli cestu tam i zpět? Vyberte si z naší nabídky jednodenních výletů na kole a rezervujte si cyklovýlet ze Strážnice (po trase nástupní místa). Nebo si můžete rezervovat výlet za vinařskou nebo kulturní akcí, projedete se na kole, dáte si víno nebo pivo a zpět domů nebo na hotel se necháte pohodlně a bezpečně převést autobusem. O Vaše kola se postará náš bezpečný, skříňový přívěs, který převeze až 44 kol. Vhodné rovněž věnovat jako dárek k narozeninám vč. možnosti zapůjčení kol z naší půjčovny www.pujcovnakolstraznice.cz. Cyklovýlety pro uzavřené skupiny a školy Vám připravíme na základě poptávky.

Jeden na kole a druhý bez kola a přesto spolu
Jste pár nebo skupina a někdo z Vás nemůže nebo nechce jezdit na kole? Žádný problém! Některé naše cyklovýlety nabízejí možnost programu i pro ty, co nejezdí na kole a přitom se chtějí zúčastnit společného zájezdu. Ve volném čase, kdy ostatní jezdí na kole se můžete procházet zámeckým parkem, prohlížet si historická města, muzea, zámky, koupat se nebo popíjet vínko ve vinném sklepě. Tyto kombinované výlety najdete rovněž v naší nabídce nebo se informujte v CK.

Programy pro rodiny s dětmi a pro seniory
V naší nabídce najdete rovněž cyklovýlety pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy kol.

Teambuildingy & konference
Pro firmy zajišťujeme ubytování a konference v komfortních hotelech po celé České Republice včetně zahraničí. Zároveň zajišťujeme cyklovýlety, přepravu kol, plavby lodí po Baťově kanále, návštěvy vinných sklepů s degustací vín, adrenalinové sporty a spoustu jiných dalších aktivit.

Odjezdová místa na dovolenou nebo na výlet, svoz a rozvoz kol
Nástupní místa a časy jsou vždy uvedena u jednotlivých zájezdů/ výletů. Po dohodě zajišťujeme rovněž za poplatek svoz a rozvoz osob (kol) našimi mikrobusy a malým přívěsem. Pokud je to logisticky možné, tak zajišťujeme rovněž přepravu kol a osob od vlakových nádražích. Informace jsou zákazníkům zasílány vždy 10 dnů před odjezdem. Nejlepší odjezdové místo je samozřejmě přímo ze Strážnice. Elektrokola uvádějte vždy při rezervaci ve smlouvě. K nastoupení zájezdu/ výletu jezděte vždy min. 45 min. před odjezdem, aby se bez časových ztrát zvládla naložit všechna kola. Kola můžete rovněž přivést po dohodě den před odjezdem.

Parkování aut
Auta lze zaparkovat i v některých nástupních místech. Informace a kontakt o možnostech parkování naleznete vždy u konkrétního zájezdu/ výletu. Většinou se jedná o hlídané parkoviště, které si účtují poplatek za den.

Pohodlná Online- rezervace
Zájezd/ výlet si můžete zarezervovat a zaplatit přímo přes náš web. U vybraných produktů stačí jen vybrat termín, vyplnit počet pokojů a dát rezervovat. Další krok Vás navede přes pokladnu k formuláři, který stačí vyplnit a zadat objednat.  Na základě zaslaného potvrzovacího mailu vč. konečné ceny zadáváte platbu bankovním převodem. Další informace k zájezdu/ výletu Vám budou zaslány 10 dnů před odjezdem na mail. Pokud si chcete místa včas zatím pouze předobjednat, zadejte zálohu a postupujte stejným způsobem jako u rezervace. Doplatek za výlet/ zájezd je vždy 45 dnů před termínem.

Jízda na kole spojuje!
V přírodě se člověk cítí nejlépe, protože příroda léčí. Poznáváme rozmanitou pestrou krajinu, lidi, tradice a kulturu jiných regionů. Pokud máte rádi přírodu a ještě k tomu rádi jezdíte na kole, tak pojeďte s námi!  Jestli sám, ve skupině nebo jako pár – tak teď už nic nestojí v cestě Vašemu cyklo-výletu nebo dovolené na kole.

Přejeme Vám hlavně hodně zdraví pro nadcházející sezónu a spoustu bezpečně ujetých kilometrů s nezapomenutelnými zážitky.

František

David

Petra

Těšíme se na Vás – Team PANORAMA TOURS